معرفی دستگاه فولارد افقی پارچه و کاغذ

دستگاه فولارد آزمایشگاهی جهت پد نمودن پارچه های مختلف با محلولهای مواد رنگزا و یا تکمیلی به کار رفته که با استفاده از دستگاه فولارد آزمایشگاهی دارای غلطکهای افقی می توان محلول مواد رنگزا و یا تکمیلی را مستقیما در فاصله میان دو غلطک ریخته تا پارچه با عبور از محلول قرار گرفته در نیپ غلطکها  از میان آن دو عبور نموده و با درصد برداشت مشخص شده خارج شود. وجود دو نگهدارنده تفلونی در دو طرف غلطکها فضای میان دو غلطک را مانند یک تشتک به وجود آورده که محلول مورد استفاده در آن قرار می گیرد. تیغه های تفلونی با یک کلید پنوماتیکی باز و بسته شده تا امکان ریزش مواد و شستشوی غلطکها به آسانی میسر شود.

اقلام محصولات از نوع دستگاه فولارد افقی پارچه و کاغذ

کاربردها

Applications

صنایع کاغذ سازی

فلوکولانت آنیونیک  AKTAFLOC A26  درشفاف سازی پسابهای تولیدی در کارخانجات تولید تیشو و کاغذ قابل استفاده بوده و در بسیاری از موارد از فلوکولانتهای تولیدی شرکتهای سوئیسی مانند Aquafloc A800 نیز از عملکرد بهتری در ته نشین سازی ریز الیاف شناور برخوردار بوده است. انجام آزمون ته نشین سازی و مقایسه عملکرد فلوکولانت A26 در مقایسه با فلوکولانت مصرفی در واحد تولیدی بهترین روش تصیم گیری د رخصوص انتخاب فلوکولانت برتر می باشد.

فلوکولانت کاتیونیک AKTAFLOC C85 برای جلوگیری از فرار ریز الیاف از اسکرین ساخت تیشو بسیار کارآمد می باشد.

 

صنایع نساجی

فلوکولانتهای آنیونیک اختر شیمی یزد می تواند در فرایند تصفیه پسابهای نساجی به کار گرفته شود. انتخاب بهترین نوع فلوکولانت همیشه نیاز به انجام آزمایشات اولیه داشته و معمولا استفاده تنها از فلوکولات  بدون به کار گیری صحیح مواد مناسب و مورد نیاز دیگر کمکی به فرایند شفاف سازی پساب نخواهد نمود. آزمایشگاه تحقیقاتی شرکت اختر شیمی یزد آمادگی ارائه بهترین و کم هزینه ترین راه حل برای تصفیه پسابهای نساجی را دارد.